--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

02.Strojní zvedáky ECO-Jack® řady G

Opravy, údržba a servis vysokozdvižných vozíků a jiných průmyslových vozíků zaručují dostupnost vašeho zařízení pro výrobu, tok materiálu nebo skladování. ECO-Jack® G-Series má kompaktní design. Díky integrované pumpě je vysokozdvižný zvedák nezávislý na externích pumpách a přídavných hadicích. Díky své nízké výšce upevnění se také ideálně hodí pro elektrické/průmyslové vozíky s malou podlahovou plochou.
Přední evropští výrobci vysokozdvižných vozíků a dalších průmyslových vozíků spoléhají na řadu ECO-Jack® G-Series již léta a vybavují jimi své servisní týmy.

Následující rozlišují hydraulické zvedáky řady ECO-Jack G:

 • Patentované zvedací oko
  Nastavení zvedacího oka pouze jednou rukou bez naklánění zajišťuje bezpečné zvedání nákladu. To je zvláště dlouhé a ploché u zaoblených rámů průmyslových vozíků.
 • Nízká vlastní hmotnost
  Snížení hmotnosti až o 20 % ve srovnání se srovnatelnými zařízeními je dosaženo díky vysoce kvalitnímu materiálu a vylepšené konstrukci.
 • Přesná vedení
  zajišťují přesné pohyby zvedání a spouštění a zaručují dlouhou životnost.
 • Páka čerpadla otočná o cca 225°
  Plný zdvih čerpadla ze všech stran.
 • Jemně nastavitelný vypouštěcí ventil
  Umožňuje přesné spouštění s přesně řízenou rychlostí spouštění.

 • Ve standardní řadě s nosností 10 tun a více nabízí volitelné hydraulické připojení možnost připojení externích čerpadel bez odkapávání.
 • Boční rukojeti
  umožňují pohyb otočných pák čerpadla o 225° ze všech poloh. Rukojeti na boku nevyčnívají nahoru, a proto se při použití náboje na vřeteníku nemusí sundávat. Vysokozdvižný zvedák lze snadno a přesně umístit.
2 položek celkem
EJ100 3G 1
EJ100-3G
Na dotaz

hydraulický zvedák EJ100-3G

LBS-HTS1000371
EJ50 3G 1
EJ50-3G
Na dotaz
LBS-HTS1000370