--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

01.ECO-Skate® ISOCON (PU)

Přepravní brusle ECO-Skate® ISOCON a ECO-Skate ISOCON XL jsou ideální pro přepravu ISO kontejnerů. Podvozek lze upravit i pro speciální rozměry jiných kontejnerů. Všechny kontejnerové přepravní vozíky ECO-Skate® ISOCON a ISOCON XL jsou vybaveny vysoce kvalitními HTS polyuretanovými válečky. Kužele kontejneru na kontejnerových bruslích ECO-Skate® ISOCON o velikosti válečku Ø85 mm zabraňují sklouznutí kontejneru. U větších kontejnerových přepravních vozíků ECO-Skate ISOCON XL s velikostí válečků Ø140 mm je kontejner zajištěn otočným zámkem kontejneru TLS.

Přepravní podvozky ECO-Skate® ISOCON (PU) se vyznačují:

 • Oj a ojnice U
  řady ISOCON jsou řiditelné přepravní vozíky standardně vybaveny ojí pro připevnění k tažnému zařízení. Pro ISO kontejnery jsou spojovací tyče dodávány s optimální délkou pro rozteč rohů.
 • Polyuretanové válečky HTS
  Vozíky ISOCON jsou standardně vybaveny vysoce kvalitními polyuretanovými válečky HTS. Tyto lze objednat i jednotlivě. Varianty s HTS nylonovými válečky na vyžádání.
 • Kompaktní design
  V závislosti na modelu s kontejnerovými kužely nebo systémem TLS/Twist Lock pro manipulaci s nákladem. Ty spolehlivě zajistí kontejner při přepravě. Typ IC120D/S je volitelně k dispozici s TLS = Twist Lock System /uzamykání kontejneru.
 • Povrchy práškově lakované nebo pozinkované
 • Speciální záznamy Pro
  všechny ostatní kontejnery, které se liší od rozměrů ISO, lze podvozek ISOCON individuálně vyrobit nebo upravit podle potřeby.

Vezměte prosím na vědomí maximální rychlost 2 km/h.

6 položek celkem
IC120D (PU) LBS-HTS1000353
IC120S (PU) LBS-HTS1000354
IC60D (PU) LBS-HTS1000351
IC60S (PU) LBS-HTS1000352