--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

04.kontejnerový podvozek

Přepravní brusle ECO-Skate® ISOCON a ECO-Skate® ISOCON XL jsou ideální pro přepravu ISO kontejnerů. Vozíky lze také přizpůsobit speciálním rozměrům.

Všechny kontejnerové brusle ECO-Skate® ISOCON a ISOCON XL jsou vybaveny vysoce kvalitními HTS polyuretanovými kolečky. Kužele kontejneru na kontejnerových bruslích ECO-Skate® ISOCON o velikosti válečku Ø85 mm zabraňují sklouznutí kontejneru. U větších bruslí pro přepravu kontejnerů ECO-Skate® ISOCON XL s velikostí válečků Ø140 mm je prokluzování zajištěno silovým zámkem kontejneru.

 

Podvozky pro přepravu kontejnerů ECO-Skate se vyznačují:

 • Oj a ojnice U
  řady ISOCON jsou řiditelné přepravní vozíky standardně vybaveny ojí pro připevnění k tažnému zařízení. Pro ISO kontejnery jsou spojovací tyče dodávány s optimální délkou pro rozteč rohů.
 • Polyuretanové válečky HTS
  Vozíky ISOCON jsou standardně vybaveny vysoce kvalitními polyuretanovými válečky HTS. Tyto lze objednat i jednotlivě. Varianty s HTS nylonovými válečky na vyžádání.
 • Kompaktní provedení
  U vozíků ISOCON je kontejner při přepravě spolehlivě zajištěn kontejnerovými kužely. U řady ISOCON XL je nádoba chráněna proti sklouznutí pomocí otočného zámku.
 • Povrchy práškově lakované nebo pozinkované
 • Speciální šířky
  Pro všechny ostatní kontejnery lze individuálně vyrobit nebo upravit podle potřeby.