--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

05.Přepravní podvozek ECO-Skate® DUO CR

Od roku 2003 se řada HTS CR vyrábí pro omezené aplikace v čistých prostorách. S poniklovaným povrchem a bílými nylonovými válečky s nízkým opotřebením mohou být všechna standardní zařízení z programu série transportních podvozků ECO-Skate® (IDEAL , DUO a ROTO) dodávána jako série CR.

Za určitých podmínek lze řadu CR využít i v potravinářském průmyslu, farmaceutickém a chemickém průmyslu i v lékařské technice nebo ve výzkumu. Existuje mnoho možných kombinací, ze kterých si můžete vybrat.

 

Řada ECO-Skate DUO CR se vyznačuje:

 • Oj a ojnice
  Přepravní vozíky řady CR jsou standardně dodávány s ojí a ojnicí. Speciální délky na vyžádání.
 • Poniklovaný povrch a válečky s nízkým opotřebením
  Pro použití za určitých podmínek v čistých prostorách, potravinářském průmyslu nebo farmaceutickém průmyslu.
 • HTS kolečka
  Všechny vozíky jsou standardně vybaveny HTS nylonovými kolečky. Jsou vyrobeny z pevného materiálu a nevyrábějí se procesem vstřikování. Díky tomu jsou obzvláště kvalitní a odolné proti oděru. Velmi vysokého zatížení, které z toho vyplývá, nelze nikdy dosáhnout s válečky vyrobenými z konvenčních nylonových trubek. HTS nylonové válečky jsou k dispozici také samostatně.
 • Kombinovatelné
  Všechny přepravní vozíky řady CR lze kombinovat mezi sebou i s jinými vozíky se stejnou instalační výškou. Celkové zatížení vyplývá ze součtu jednotlivých zatížení.
4 položek celkem
iN160D‑CR LBS-HTS1000340
iN80D CR LBS-HTS1000337