--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

08.Transportní podvozek ECO-Skate® CR

HTS vyrábí řadu CR od roku 2003. V omezené míře se používá v čistých prostorách, potravinářském průmyslu, chemickém a farmaceutickém průmyslu i lékařské technice a výzkumu. Pro vybavení podvozku jsou k dispozici četné možnosti výbavy pro požadovanou verzi pro čisté prostory.
Všechny přepravní brusle ECO-Skate® ze série IDEAL, DUO a ROTO lze dodat s poniklovaným povrchem a nylonovými válečky s nízkým opotřebením.

Řada ECO-Skate® CR se vyznačuje:

 • Oj a ojnice
  Přepravní vozíky řady CR jsou standardně dodávány s ojí a ojnicí. Speciální délky na vyžádání.
 • Poniklovaný povrch a válečky s nízkým opotřebením
  Pro použití za určitých podmínek v čistých prostorách, potravinářském průmyslu nebo farmaceutickém průmyslu.
 • HTS kolečka
  Všechny vozíky jsou standardně vybaveny HTS nylonovými kolečky. Jsou vyrobeny z pevného materiálu a nevyrábějí se procesem vstřikování. Díky tomu jsou obzvláště kvalitní a odolné proti oděru. Velmi vysokého zatížení, které z toho vyplývá, nelze nikdy dosáhnout s válečky vyrobenými z konvenčních nylonových trubek. HTS nylonové válečky jsou k dispozici také samostatně.
 • Kombinovatelné
  Všechny přepravní vozíky řady CR lze podle potřeby vzájemně kombinovat, protože instalační výška je stejná. Celkové zatížení vyplývá ze součtu jednotlivých zatížení.