--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

RMN9 (NY)

Kód: LBS-HTS1000201
Značka: HTS
Na dotaz
Možnosti doručení

ECO-Skate® ROTO MINI RMN9 (NY)

je mistrem v drobnosti a má instalační výšku pouhých 60 mm. Nylonové válečky umožňují vysokou nosnost na nejmenším prostoru a nejnižší výšce. Otočné vozíky jsou tak kompaktní, že se vejdou do každé krabice na nářadí.

Rotační brusle ECO-Skate ROTO (NY) se vyznačují následujícími vlastnostmi:

  • Nízká hmotnost
    Řada ROTO MINI je muší závaží, které se díky integrované praktické rukojeti stává flexibilním společníkem.

  • Kombinovatelné Série ROTO MINI lze kombinovat mezi sebou nebo s jinými pojezdy MINI. Součtem jednotlivých zatížení vznikne celkové zatížení.
  • Kolečka HTS
    Všechny brusle ECO-Skate ROTO MINI (NY) jsou standardně vybaveny vysoce kvalitními nylonovými kolečky HTS, která lze také doobjednat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100090840_výkres

V případě zájmu ceny, termínu dodání a dopravy.....klikněte na DOTAZ a nebo emailem ....zašleme vám cenovou nabídku s termínem dodání.

(Prosím vyplňte telefon , email, a jste-li firma IČO - V PŘÍPADĚ DOTAZŮ VÁS BUDEME KONTAKTOVAT)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 02.ECO-Skate® ROTO MINI (NY)
Hmotnost: 24 kg
Artiklové číslo: 10.009.08.40
nosnost (kg): 900
rozměry koleček (prům. x š ): Ø50x46 / Ø15 mm
materiál koleček: Nylon
rozměr dosedací plochy (mm): 75x75
počet koleček: 4
roměr v mm: 287x225x60
hmotnost (kg): 6

HTS - je tradiční rodinná firma řízená vlastníky. Proto je pro nás důležité posílení Německa jako obchodního místa. Naše vysoce kvalitní standardní a speciální řešení jsou 100% vyráběna v naší továrně ve Fellbachu nedaleko Stuttgartu. Nejmodernější robotické systémy, CNC frézovací centra a samozřejmě fundované know-how specialistů HTS zaručují vynikající kvalitu, která je oceňována v mnoha průmyslových odvětvích.

Kompetence, která se pohybuje. My v HTS přinášíme pohyb do světa.

Naše inovativní, efektivní strojní zvedáky, transportní vozíky a řešení zvedací techniky obohacují intralogistiku náročných společností po celém světě. A to se zkušenostmi z půl století