--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

06.ECO-Skate® ROTOflex XL (NY)

Nové otočné vozíky ECO-Skate® ROTOflex XL

lze volitelně přestavět na multifunkční vozíky s ojnicemi, táhly a namontovatelnými točnami a také nástrčnými kolíky. Používají se jako klasické, o 360° otočné rotorové podvozky a jako tuhé, řiditelné nebo tzv. EZ-GO (Easy-GO) podvozky. Připojená točna zde vede k nebývalé snadnosti pohybu při přemisťování břemen.

Vozíky jsou k dispozici také bez pryžového potahu. K tomu existuje řada speciálních zařízení.

 

Rotační brusle řady ECO-Skate® ROTOflex XL (NY) se vyznačují následujícími vlastnostmi:

 • HTS válečky
  Všechny vozíky ROTOflex XL (NY) jsou standardně vybaveny vysoce kvalitními a odolnými nylonovými válečky HTS. Všechny role HTS lze objednat i jednotlivě.
 • Oj a ojnice Všechny
  pojezdy ROTOflex mají držák pro oj pro pohyb nebo ojnice pro paralelně běžící ROTO. Na vyžádání jsou k dispozici také speciální délky.
 • Volitelné možnosti pro ROTOflex bez pryžového potahu
  U modelů ROTOflex s přídavným označením -G lze místo pryžového potahu flexibilně použít různé adaptérové desky nebo držáky a lze je znovu a znovu vyměňovat. Jsou k dispozici jako doplňková výbava, ale lze je vyrobit i podle požadavků zákazníka.
 • Kombinovatelnost Všechny
  otočné vozíky ROTOflex XL lze kombinovat mezi sebou a s řadou XL a DUO XL, protože mají stejnou instalační výšku. Celkové zatížení vyplývá ze součtu jednotlivých zatížení.
2 položek celkem
RFXN12 (NY) LBS-HTS1000220
RFXN12 G (NY) LBS-HTS1000221