--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

07.ECO-Skate® ROTO CR

HTS vyrábí řadu CR od roku 2003. V omezené míře se používá v čistých prostorách, potravinářském průmyslu, chemickém a farmaceutickém průmyslu i lékařské technice a výzkumu. Pro vybavení podvozku jsou k dispozici četné možnosti výbavy pro požadovanou verzi pro čisté prostory.

Řada ROTOflex je k dispozici také jako řada CR se všemi výhodami multifunkčního podvozku otočného o 360°, jako je přestavba na řiditelný nebo pevný přepravní podvozek.

Všechny přepravní podvozky ECO-Skate® z programu řad IDEAL, DUO a ROTO lze dodat jako řadu ECO-Skate® CR s poniklovaným povrchem a nylonovými válečky s nízkým opotřebením.

 

Řada ECO-Skate® ROTO CR se vyznačuje:

 •  Poniklovaný povrch a válečky s nízkým opotřebením
  Pro použití za určitých podmínek v čistých prostorách, potravinářském průmyslu nebo farmaceutickém průmyslu.
 • HTS kolečka
  Všechny vozíky jsou standardně vybaveny HTS nylonovými kolečky. Jsou vyrobeny z pevného materiálu a nevyrábějí se procesem vstřikování. Díky tomu jsou obzvláště kvalitní a odolné proti oděru. Velmi vysokého zatížení, které z toho vyplývá, nelze nikdy dosáhnout s válečky vyrobenými z konvenčních nylonových trubek. HTS nylonové válečky jsou k dispozici také samostatně.
 • Oj a ojnice
  Přepravní vozíky řady ROTO CR lze na přání dodat s ojí nebo ojnicí. Speciální délky na vyžádání.
 • Kombinovatelné
  Všechny přepravní vozíky řady CR lze podle potřeby vzájemně kombinovat, protože instalační výška je stejná. Celkové zatížení vyplývá ze součtu jednotlivých zatížení.
4 položek celkem
RFN18‑G‑CR

RFN18-G-CR (NY) Rotační podvozek nerezový

LBS-HTS1000347
RFN30‑G‑CR

RFN30-G-CR (NY) Rotační podvozek nerezový

LBS-HTS1000348
RFN60‑G‑CR

RFN60-G-CR (NY) Rotační podvozek nerezový

LBS-HTS1000349
RFN80‑G‑CR

RFN80-G-CR (NY) Rotační podvozek nerezový

LBS-HTS1000350