--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

04.ECO-Skate® ROTOflex (NY)

ECO-Skate® ROTOflex (NY)

Otočný podvozek pro snadnou přepravu těžkého nákladu, kdy se náklad musí otočit až o 360° a přeprava může probíhat po čistých a rovných podlahách. Verze s individuálně otočnými válečkovými úchyty s vylepšenou geometrií pro lepší rotaci. Vysoce kvalitní úzká nylonová kolečka HTS (odolná proti oděru a nezanechávající stopy, vhodná na všechny hladké podlahy). Protiskluzový vaflový pryžový kryt a držák pro ojnice nebo oj v různých verzích.

Multifunkční a flexibilní díky upevnění držáku kola pomocí pojistných kolíků. Díky tomu může být použit jako tuhý podvozek a vybaven přídavným otočným stolem může být použit jako řiditelný podvozek. V kombinaci s podvozkem L, S nebo DUO se stejnou zástavbovou výškou tvoří tyto podvozky bezpečný celkový systém se 3 upevňovacími body (při odpovídajícím zajištění také se 4bodovou podpěrou při dodržení návodu k obsluze).

 

Rotační brusle řady ECO-Skate® ROTOflex (NY) se vyznačují následujícími vlastnostmi:

 • HTS válečky
  Všechny vozíky ROTOflex® (NY) jsou standardně vybaveny novými úzkými nylonovými válečky HTS. Zajišťují optimální ovladatelnost při zatížení, mají hladký chod a usnadňují manévrování v zatáčkách. Všechny role HTS lze objednat i jednotlivě.
 • Oj a ojnice Všechny
  pojezdy ROTOflex mají držák pro oj pro pohyb nebo ojnice pro paralelně běžící ROTO. Na vyžádání jsou k dispozici také speciální délky.
 • Volitelné možnosti pro ROTOflex bez pryžového obložení
  U modelů ROTOflex s přídavným označením -G lze flexibilně používat a znovu a znovu vyměňovat různé adaptérové desky nebo držáky. Jsou k dispozici jako doplňková výbava, ale lze je vyrobit i podle požadavků zákazníka.
 • Kombinovatelnost Všechny
  otočné vozíky ROTOflex lze kombinovat mezi sebou as řadou IDEAL a DUO, protože mají stejnou instalační výšku. Celkové zatížení vyplývá ze součtu jednotlivých zatížení.

 

8 položek celkem
RN18 (NY) LBS-HTS1000204
RFN18‑G (NY) LBS-HTS1000205
RFN30 (NY) LBS-HTS1000212
RFN30 G (NY) LBS-HTS1000213
RFN60 (NY) LBS-HTS1000214
RFN60 G (NY) LBS-HTS1000215
RFN80 (NY) LBS-HTS1000216
RFN80 G (NY) LBS-HTS1000217