--Zaregistrujte se --- Při registraci budete mít k dispozici akční nabídky.....tyto nabídky jsou viditelné jen pro registrované zákazníky ---

RFX10-G (PU)

Kód: LBS-HTS1000219
Značka: HTS
Na dotaz
Možnosti doručení

Nové otočné vozíky ECO-Skate® ROTOflex XL

lze volitelně přestavět na multifunkční vozíky s ojnicemi, táhly a namontovatelnými točnami a také nástrčnými kolíky. Používají se jako klasický, o 360° otočný podvozek i jako tuhý, řiditelný nebo tzv. EZ-GO (Easy-GO) podvozek. Připojená točna zde vede k nebývalé snadnosti pohybu při přemisťování břemen.

Vozíky jsou k dispozici také bez pryžového potahu. K tomu existuje řada speciálních zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RFX10-G-parametry

V případě zájmu ceny, termínu dodání a dopravy.....klikněte na DOTAZ a nebo emailem ....zašleme vám cenovou nabídku s termínem dodání.

(Prosím vyplňte telefon , email, a jste-li firma IČO - V PŘÍPADĚ DOTAZŮ VÁS BUDEME KONTAKTOVAT)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 05.ECO-Skate® ROTOflex XL (PU)
Hmotnost: 126 kg
Artiklové číslo: 10.100.02.40
nosnost (kg): 10000
rozměry koleček (prům. x š ): 140 x 85
materiál koleček: Polyuretan
rozměr dosedací plochy (prům.):
počet koleček: 8
roměr v mm: 830x710x180
hmotnost (kg): 126
dosedací gumová deska: ne

HTS - je tradiční rodinná firma řízená vlastníky. Proto je pro nás důležité posílení Německa jako obchodního místa. Naše vysoce kvalitní standardní a speciální řešení jsou 100% vyráběna v naší továrně ve Fellbachu nedaleko Stuttgartu. Nejmodernější robotické systémy, CNC frézovací centra a samozřejmě fundované know-how specialistů HTS zaručují vynikající kvalitu, která je oceňována v mnoha průmyslových odvětvích.

Kompetence, která se pohybuje. My v HTS přinášíme pohyb do světa.

Naše inovativní, efektivní strojní zvedáky, transportní vozíky a řešení zvedací techniky obohacují intralogistiku náročných společností po celém světě. A to se zkušenostmi z půl století